На Грибовицькому звалищі треба вирішити питання з фільтратом і підсилити дамбу, – Володимир Кістіон

2 лютого, з робочим візитом Львівщину відвідав Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон. Під час візиту він побував на Львівському полігоні твердих побутових відходів та породному відвалі (териконі) на території Сокальського району, аби безпосередньо оцінити ситуацію на цих об’єктах.

Так, на Грибовицькому сміттєзвалищі, за словами урядовця, необхідно вирішити  питання з фільтратом, підсилити дамбу, яка огороджує фільтрат, і вирішити питання схилу, який обвалився.

Крім того,  посадовець відвідав місце розташування породного відвалу (терикону) на території Сокальського району.

"Ми чітко розуміємо що потрібно в рамках кожного об’єкта зробити і в якій послідовності вирішувати проблематику, аби вона не створила більших проблем", - заявив Володимир Кістіон.

Нагадаємо, що на гасіння терикону у Львівській області планують виділити близько 13 млн грн.