На Грибовицькому полігоні тривають роботи з дегазації

На Грибовицькому полігоні твердих побутових відходів Львівської області проходять роботи з дегазації.

На сьогодні там монтують когенераційну установку. Обладнання австрійського виробництва GE Jenbacher 312 серії, максимальною електричною потужністю 625 кВт.

Когенераційна установка дозволить покращити екологічну ситуацію регіону, а сам полігон буде поступово зменшуватися в об’ємі через викачування з його пустот метану та інших газоподібних елементів. Газ буде надходити на станцію дегазації.

Вже у двигуні внутрішнього згорання доставлений із полігону метан утилізовуватиметься. Енергія, що виділятиметься при згоранні, буде спрямована на генерацію електрики.

Як зазначають у департаменті ПЕК, енергозбереження та ЖКГ Львівської ОВА вищезазначені роботи проводить компанія Кліар Енерджі, яка має досвід роботи у цьому напрямку. Сьогодні підприємство завершує проект по дегазації шістнадцятого полігону твердих побутових відходів у с. Великі Грибовичі Львівської області.

Нагадаємо, Львівський полігон твердих побутових відходів (Грибовицьке сміттєзвалище) —  місце для скупчення сміття зі Львова та навколишніх сіл. Діє з 1958 року поблизу села Великі Грибовичі біля міста Львова. Площа звалища становить понад 38 га. Минулого року на Грибовицькому полігоні твердих побутових відходів тривали роботи з технічної рекультивації.

Переглядів: 2