На горі Параска планують спорудити туристичний прихисток на честь загиблого воїна

Пластуни куренів «Чорноморці» та «Чорноморські хвилі» втілюють у життя останнє прохання пластуна Тараса Гаврилишина, який загинув при виконанні бойових завдань на Херсонщині.

Спорудження гірського прихистку на горі Параска (Парашка) – це також створення прекрасного простору для розвитку астрономічного туризму у Національному природному парку «Сколівські Бескиди». Можливість досліджувати небо на гірських полонинах забезпечить співпраця з Львівським Астрономічним Товариством, повідомляє Стрийська РВА.

Організатори проєкту запрошують бажаючих приєднатися до його реалізації. Дізнатися детальну інформацію, а також підтримати фінансово проєкт можна за посиланням: https://tt.pryhystok.in.ua/...

До відома:

Тарас-Тимофій Гаврилишин (пластове псевдо – «ТеТе», «Айсберг ЧМ», військове – «Гаррі») - служив в 45 окремій артилерійській бригаді. Загинув під час звільнення Херсонщини від російських окупантів 1 листопада 2022 року.

Нагороджений відзнакою ВМС ЗСУ та посмертно пластовою відзнакою «Залізний хрест».

Багаторічний пластовий лідер та провідник морського пластування, кораблебудівник та мореплавець, інструктор з навігації та астрономії. Був туристичним гідом по Карпатах та займався прокладанням гірських маршрутів.

Переглядів: 1