На Дрогобиччину передали комплекти теплого одягу для внутрішньо переміщених осіб

До допомоги долучились такі міжнародні організації як UNICEF та International Medical Corps UK (Міжнародний медичний корпус).

Десятки подарункових наборів нового теплого одягу для дітей, тисячі ковдр та обігрівачів — все це передала Дрогобицька РВА спільно із міжнародними партнерами для потреб ВПО.

До допомоги долучились такі міжнародні організації як UNICEF та International Medical Corps UK. Усю допомогу розподіли для прихистків Дрогобицького району, де мешкають люди.

До теми: Міжнародний медичний корпус передав на Дрогобиччину теплі ковдри та обігрівачів для ВПО

Очільник Дрогобицького району Степан Кулиняк відвідав два колективні притулки у Стебнику та зустрівся із внутрішньо переміщеними українцями, які внаслідок російської агресії були змушені покинути свої домівки.

«Дуже радію, що наші зустрічі з міжнародними представниками є продуктивними. Адже окрім надання цієї допомоги, низка міжнародних організацій самостійно ремонтують приміщення, де мають мешкати ВПО, закуповують будівельні матеріали, надають меблі та техніку», — сказав Степан Кулиняк.

Нагадаємо, що загалом у колективних прихистках Дрогобицького району мешкає 1534 переселенців.