На Дрогобиччину передали дороговартісне медобладнання з Німеччини

Благодійники з Німеччини передали у Дрогобицький район медичне обладнання на сотні тисяч доларів.

Комплексна мобільна медична клініка, яка складається з апаратів штучної вентиляції легенів, хірургічного, стоматологічного та гінекологічного обладнання, апаратів УЗД, кардіографів, стерилізаційних та маніпуляційних шаф, операційних столів, ламп, кушеток служиме жителям Дрогобиччини.

Медичне обладнання передали у Трускавецьку, Меденицьку та Дрогобицьку лікарні. Відтак воно допоможе ефективніше обстежувати та проводити операції жителям району та всім, хто звертатиметься по медичну допомогу.

До передачі та транспортування дороговартісного медичного обладнання долучились: начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, начальник управління ЖКГ Дрогобицької районної військової адміністрації – Володимир Годяк, заступник міського голови Трускавця – Олексій Балицький, керівник транспортної компанії – Ярослав Павець, підприємець та президент «West Ukrainian Business Club» – Олександр Магунь.

Начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк подякував усім, хто долучився до передачі медичного обладнання, зазначивши, що лише спільними зусиллями зможемо зробити важливі справи навіть у такий непростий час, який переживаємо зараз.

«Обладнання хоч не нове, але дуже коштовне. Надіюсь, що воно врятує не одне людське життя. Дякую всім, що не покладаєте рук та продовжуєте робити те, що можете і те, що важливо для спільної перемоги», – наголосив Степан Кулиняк.

Благодійну допомогу надали сім'ї доктора Юрґен Гер та доктора Рюдіґер Гер з міста Ротенберг у Німеччині.

Переглядів: 0