На Дрогобиччині запрацює новий творчий простір для дітей ВПО

Від початку повномасштабного російського вторгнення, на Дрогобиччину приїхали понад 11 тисяч дітей.

На Дрогобиччині свої двері відчинить новий творчий простір, який функціонуватиме для дітей ВПО, що живуть у районі.

Тут діти переселенці зможуть отримати можливість розвивати свої комунікативні, творчі та інші важливі соціальні навички, а також можливість навчатись  та здобувати додаткові знання. Під час навчань кожен учасник матиме доступ до інтернету та ноутбуків, де діти зможуть освоювати нові навички.

Водночас учасники центру зможуть відвідувати творчі майстер-класи, грати в ігри, переглядати мультфільми. Це зможе суттєво покращити емоційний та психологічний стан дітей ВПО, котрі внаслідок російської агресії пережили складні психологічні потрясіння.

Організатори нового соціального центру запевняють, що на базі простору працюватимуть фахові психологи, котрі будуть готові допомогти дітям подолати їхні життєві труднощі. Або принаймні підтримувати до допомагати  дітям ВПО інтегруватись у нове середовище.

Реєстрація дітей від 6-18 років за посиланням: https://cutt.ly/0NSA6AS

Крім того, 3 та 4 листопада можна буде зареєструватись наживо за адресою: місто Дрогобич, вул. Івана Франка, 20 (Народний дім імені Івана Франка). Час запису з 16:00 до 18:00.

Проєкт реалізується чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» People in Need за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади  Global Affairs Canada (GAC).

Нагадаємо, що від початку повномасштабного російського вторгнення, на Дрогобиччину приїхали понад 35 241 внутрішньо переміщених осіб, з них 11 109 — діти.

Переглядів: 0