На Дрогобиччині вимушено переміщені сім’ї зі сходу отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів

В Україні продовжують діяти програми соціальної підтримки українських сімей, що постраждали внаслідок російсько-української війни, а тому були змушені шукати прихисток в інших, більш безпечних місцях нашої країни.

У Дрогобицькому районі проживають понад 35 тисяч осіб зі східних та південних частинах України, відтак вони потребують підтримки та належного соціального забезпечення. Дрогобицька районна військова адміністрація продовжує опікуватись тими, хто внаслідок складних воєнних обставин потребує підтримки.

Нещодавно Дрогобицька районна військова адміністрація за сприяння групи компаній «Кернел» – провідного у світі та найбільшого в Україні виробника та експортера соняшникової олії, передали для сімей з Донеччини харчові продукти першої необхідності.

Допомогу отримали сім’ї із Краматорська, котрі зараз мешкають у гуртожитку музичного коледжу імені Василя Барвінського Дрогобича та внаслідок російської агресії залишились без необхідних засобів існування.

Нагадаємо, що напередодні було передану продукцію та засоби гігієни для трьох дрогобицьких загальноосвітніх навчальних закладів: ліцею №3 та №16, а також гімназії №17.