На Дрогобиччині відкрили рух тимчасовим мостом поблизу села Раневичі

Відкрили рух для автомобільного транспорту тимчасовим мостовим переходом через річку Солониця на автомобільній дорозі Т-14-02 Східниця – Пісочна поблизу села Раневичі.

Як зазначають у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області, фахівцям знадобилося кілька днів для монтажу конструкції та влаштування під’їзних доріг для забезпечення належного проїзду автомобільного транспорту спорудою.

Вже сьогодні переправою проїхався перший автомобіль. Тепер не потрібно буде направляти рух автомобілів комунальними дорогами міста Дрогобича. Адже об’їзний шлях аварійного моста сягав 7 – 8 км та спричиняв чимало незручностей для водіїв та місцевих жителів міста Дрогобич. Оскільки впливав на швидкість та безпеку руху, а також руйнування вулиць та комунальних доріг міста Дрогобич. Завдяки влаштованій конструкції знову маємо відновлене пряме сполучення Львів – Трускавець – Східниця».

На початку 2023 року обвалилася одна з балок старого мосту у складі дороги Східниця – Пісочна. Збудована ще у 1964 році споруда була аварійною. Щоб уникнути повного обвалу мосту ми перекрили рух. Увесь транспортний потік до сьогодні прямував через місто Дрогобич.

Тимчасовий міст підходить для пересування важких транспортних засобів. Рух автомобілів переправою здійснюється у реверсивному порядку, який організовано за допомогою світлофорних об’єктів.

Переглядів: 4