На Червоноградщині стартує проєкт «Жити чекаючи»

Багато українських військовослужбовців вважаються зниклими безвісти, водночас більшість із них живі та перебувають у полоні. Поки пошук захисників триває, їхні рідні тижнями, місяцями і гадки не мають, що з їхнім батьком, сином, братом чи чоловіком.

Саме тому для сімей зниклих безвісти на Червоноградщині стартує проєкт «Жити чекаючи».

Громадська організація «МЕТТА», за підтримки україно-швейцарського Mental health for Ukraine «Психічне здоров’я для України» започатковують проєкт «Жити чекаючи». Основною метою якого є психологічна підтримка та супровід родин осіб котрі зникли безвісти під час повномасштабного вторгнення. Групи взаємодопомоги діють за принципом рівний-рівному. Ефективність груп базуватиметься на засаді «надаючи допомогу іншим – допомагаєш собі».

Групи взаємодопомоги складаються з психолога, волонтерів та близьких родичі зниклих безвісти. Фасилітаторами від Червоноградської громади, які пройшли перший етап навчання, стали родичі зниклих безвісти, волонтери, а також психолог.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь за номерами телефону:

  • (093)760 42 04 - Людмила;
  • (093)536 08 20 - Тетяна;
  • (063)204 71 81 - Оксана.

З 28 травня до кінця червня за консультаціями можна звертатись в «Будинок Воїна», за адресою: м. Червоноград, вул. Корольова, 8. Графік роботи: з понеділка до суботи 10:00 – 17:00. Обідня перерва – 13:00-14:00.

Переглядів: 0