На Червоноградщині під час Фестивалю вертепів зібрали понад 11 тисяч гривень для ЗСУ

Захід провели у Белзькій громаді, щоб зберегти різдвяні традиції та допомогти захисникам і захисницям на фронті.

За кубок переможця та звання найкращого вертепа Белзької громади боролися п’ять старостинських округів, а саме вертепи сіл: Себечів, Ванів, Стаївка, Хлівчани та Домашів.

Переможцем та власником золотого кубку цьогоріч став вертеп села Стаївка Корчівського старостинського округу. Грамоти за вертепне дійство та сценічні костюми отримали колективи сіл Хлівчани та Домашів, подяками відзначено вертепи сіл Ванів та Стаївка.

Під час виступів колядками та щедрівками потішили колективи з м. Белз, м. Угнів, сіл Карів, Жужеляни та Цеблів.

Під час Фестивалю діяв благодійний ярмарок, де спільними силами було зібрали понад 11 тисяч гривень, які передадуть на підтримку Збройних Сил України, а також різноманітні смаколики та випічку, які  місцеві волонтери відвезли на Донеччину.

Голова Белзької громади Оксана Береза подякувала присутнім та учасникам фестивалю за виступи, які принесли багато позитивних та яскравих емоцій глядачам, особливо найменшим.