На батьківщині Євгена Коновальця триває традиційний фестиваль «Зашків»

У с. Зашків Жовківського району триває одинадцятий традиційний фестиваль «Зашків», який приурочили до 126-ї річниці від дня народження полковника ОУН Євгена Коновальця. Цьогоріч фестиваль відбувається під гаслом «Джерело духу».

За словами організаторів, мета фестивалю – формування патріотичної позиції, розвиток принципів громадянського суспільства, української ідентичності, вдосконалення тіла та духу, стимуляція молоді до здорового способу життя.

Привітала гостей «Зашкова» заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

«Сьогоднішній фестиваль – це діалог крізь століття. Будьмо гідні наших славних предків, адже, як і в часи Коновальця, сьогодні нам доводиться відстоювати право на свободу та незалежність зі зброєю в руках, - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук. - Тут через патріотичне слово, пісню, бойове мистецтво гартуються молоді люди – майбутнє нашої держави».

На гостей фестивалю чекали військові навчання, інтелектуальні дискусії, показові виступи вихованців кінологічного навчального Центру, футбол босоніж, форум української книги, концерт патріотичної молодіжної музики, а також  ніч кіно.

У  концертній програмі «Зашкова 2017» – виступи гуртів «Друже Музико» (Одеса), «Жива», «Залізний Хрест», «Рай Із Твоїх Снів», «ЛТК», «Holly Loud», «Guys Band», а також Юлії Качули (Крим),  Міли Моравської,  Зиновія Медюха. Хедлайнер – гурт "Тінь Сонця".

Організатори заходу: молодіжні громадські організації Львівщини, Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Жовківська районна державна адміністрація, Жовківська районна рада, Зашківська сільська рада.