На баланс Стрийської міської ради передали нову сортувальну лінію

Її продуктивність становить 50 тис тонн/рік.

Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОВА передав лінію для сортування відходів Стрийській міській раді.

Лінію сортування відходів МСЛ 1-50  вартістю 5 млн 473 тис грн придбали за кошти резервного фонду Державного бюджету України у ТОВ «Хаммель-Україна». Продуктивність сортувальної лінії становить 50 тис тонн/рік.

Нагадаємо, що щорічно у Львівській області утворюється приблизно 700 тис тонн твердих побутових відходів (ТПВ). Система управління ТПВ Львівщини в основному базується на зборі й захороненні відходів.

Станом на сьогодні ТПВ розміщують на 20 діючих санкціонованих звалищах/полігонах Львівської області.

На Львівщині працює 5 ліній для сортування відходів, які змонтовані на полігонах ТПВ у м.Самбір, м.Буськ,  м.Червоноград, м.Золочів, м.Стрий. Впродовж 2021 року провели заходи з ліквідації 339 несанкціонованих звалищ.

Департамент ПЕК, енергоефективності та ЖКГ Львівської ОВА спільно з органами місцевого самоврядування впроваджує заходи спрямовані на розв'язання проблем у сфері управління відходами, зокрема підвищення якості надання послуг з централізованого збору та вивезення ТПВ, збільшення частки роздільного збору, для екологічно безпечної та економічно ефективної комплексної системи управління відходами в Львівській області, яка базуватиметься на європейських підходах управління.

Переглядів: 8