Митці можуть взяти участь у виставковому проєкті «Мудрість, як зброя», присвяченому 300-річчю Григорія Сковороди

Свої роботи для участі у проєкті можна подавати до 10 жовтня до Львівського музею історії релігій.

Проєкт передбачає експонування робіт у Львівському музеї історії релігії, фотокопій - на відкритому просторі на площі Музейній, у філіях ЛМІР, у бібліотеці Києво-Могилянської академії, а також на фестивалі По-Мости в місті Ченстохова, (Республіка Польща).

Передбачено друк каталогу і відбір робіт до фондів музею. Роботи приймаються в будь-якій техніці виконання; бажаний розмір – 100×70.

«Очікуємо Ваших творчих робіт, в яких постать українського мислителя буде відображена відмінно від російської та радянської традиції, в якій Григорій Сковорода – дивак з палицею і торбиною, що тинявся світом. Адже філософські погляди Григорія Савича Сковороди, його подорожі, п’ятирічна мандрівка з Києва через Львів і Дуклянський перевал у Токай, Пресбург, Пешт, Офені і Відень відповідали тогочасній європейській традиції мандрівної культури ХVІІІ ст.

Очікуємо НЕ портрет Сковороди, а переосмислення його особистості, його творчості засобами візуального мистецтва… Ми не повинні допустити, щоб ювілейний 2022 рік – 300-річчя з дня народження видатного українського філософа Григорія Савича Сковороди пройшов непоміченим», - зазначають у Львівському музеї історії релігії.

Довідки за телефоном:

  • 0679969668 Софія Каськун, кураторка проекту;
  • 0972891868 Руслана Бубряк, завідувачка виставковим відділом;
  • 0935943765 Надія Полянська, заступниця директора ЛМІР
Переглядів: 0