Минулої доби відбулась чергова масована ракетна атака по території України – на Львівщині все спокійно

За добу, що минула, на Львівщині один раз звучало сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Повітряну тривогу оголошували один раз – 26 січня о 08:12. Небезпека тривала 4 години. Відбулась чергова масована ракетна атака по території нашої держави. На Львівщині все спокійно. Дякуємо за професійну роботу нашим Силам ППО. Співчуття людям, хто втратив своїх рідних. Швидкого одужанням потерпілим", - зазначив очільник Львівщини.

Також він повідомив, що за останню добу двома евакуаційними потягами у Львів прибули 76 осіб, двома автобусами – 52 ВПО.

У Самбірському районі для 24 тисяч жителів Боринської ТГ відкрили новий Дія.Центр. Більше за посиланням.

Зі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру відправити вже 32 медичний конвой із хворими дітьми. Цього разу у найкращі лікарні Нідерландів та Чехії. Докладніше – тут.

Понад 100 творів українських митців вперше представили у швейцарському Лугано. Відбулося це з ініціативи Львівської ОВА та за підтримки асоціації «Amicizia dei Popoli». Відкрили експозицію, щоб продемонструвати майстерність українців, залучити кошти для творчих людей з нашої держави та допомогти тим, хто постраждав через війну. Детальніше.

На Львівщині впроваджують проєкт SELFIE, який має на меті оцінити рівень цифровізації освіти області, сприяти цифровій трансформації, створити сприятливі умови для формування цифрового освітнього середовища. Заявки на участь у проєкті вже подали 900 закладів освіти Львівської області. Більше – за посиланням.

Переглядів: 1