“Минула доба на Львівщині була спокійною. Дякую нашим воїнам”, – Максим Козицький

Начальник Львівської ОДА Максим Козицький повідомив, що минула доба пройшла спокійно, наскільки це зараз можливо.Не було сповіщень про повітряну тривогу.

“Це нагадування про наш надійний захист. Дякую нашим воїнам на всіх фронтах”, - зазначив Максим Козицький.

За його словами, прийняли і розселили понад 2 тисячі вимушено переміщених осіб. Від початку повномасштабного вторгнення рф – 300 тисяч.  Враховуючи тих, хто поселився в області самостійно, у нас зараз проживає близько пів мільйона людей з інших регіонів.

"За добу кордон на переходах у Львівській області на виїзд перетнули 21 тисяча людей. Від 24 лютого – 1 мільйон 519 тисяч осіб. Поліція Львівщини опрацювала 1189 звернень від громадян щодо підозрілих осіб та об'єктів", - додав очільник області.

Також він наголосив, що чоловіки та жінки можуть в новий спосіб допомогти державі – стати добровольцями з цивільного захисту. Які обов'язки у добровольців? Розбір завалів внаслідок збройних дій рф, рятування людей, надання допомоги потерпілим, розвантаження гуманітарних вантажів та інше. Це тимчасові формування. Анкета за посиланням: https://bit.ly/3jb91VO