«Миколай без кордонів»: стартувала щорічна транскордонна українсько-польська акція

Розпочалась спільна українсько-польська транскордонна акція «Миколай без кордонів». Так, сьогодні організатори відвідали людей похилого віку в м. Мостиська та вихованців Самбірської спеціальної загальноосвітньої школи інтернат I-ІІ ступенів «Берегиня» та вручили їм дарунки.

«Попри пандемію та запроваджені обмеження ми вкотре демонструємо, що для святого Миколая немає кордонів. Щороку ми проводимо таку акцію не лише для того, щоб принести святковий настрій дітям, а й для того, щоб поглибити міжнародну співпрацю. Ми разом працюємо над розвитком спільних проектів», - зазначив директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Роман Шепеляк.

Наступний захід в межах акції відбудеться вже в п’ятницю у м. Перемишль, Республіки Польща, де запланована зустріч з представниками української громади.

«Дякуємо нашим польським друзям за можливість спільно дарувати як позитивні емоції, так і гарні подарунки від найменшого до найстаршого учасника»,-  додав Роман Шепеляк.

Акція «Миколай без кордонів» покликана нівелювати бар’єри по обидві сторони кордону, а також сприяти налагодженню добросусідських відносин в прикордонному регіоні та розвитку транскордонного співробітництва.

1 / 3
Переглядів: 5