Микола Іщук подолав понад 3,5 тисячі кілометрів Шляхом святого Якова для допомоги пораненим військовим

«Кожен на своєму фронті протистоїть окупанту, наближає нашу перемогу та допомагає захисникам й захисницям. Микола Іщук для цього подолав велосипедом понад 3500 кілометрів Шляхом святого Якова»,-  розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Він сьогодні зустрівся з Миколою Іщуком після завершення його паломницької мандрівки.

Депутат Львівської обласної ради упродовж 22 днів здійснював паломницьку подорож до могили святого Якова, що в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела. Побував у 7 країнах. Проїжджав не менше ніж 140 кілометрів на добу.

Головна мета – зібрати кошти на лікування та реабілітацію військовослужбовців у госпіталі на Львівщині. Це важливу ініціативу підтримала Львівська ОВА.

Паломницький шлях зі Львова до Сантьяго-де-Компостела був першою – інформаційною – частиною задуму.

У населених пунктах, якими проїжджав, Микола Іщук залишав листівки з QR-кодом, перейшовши за яким можна знайти рахунок Благодійного фонду «Із янголом на плечі» та переказати кошти на цю важливу справу.

Також він зустрічався з місцевим населенням та представниками влади.

Паломник розповів, що усі, з ким спілкувався, дуже переймаються ситуацією в Україні. Вони усвідомлюють, що Україна протистоїть державі-терористу і налаштовані всіляко допомагати нам у цьому протистоянні, адже це боротьба не лише за наше майбутнє, а й за їхнє.

Кожен охочий також може підтримати проєкт. Усі кошти скерують на реабілітацію та протезування наших воїнів.

«Продовжуємо наш шлях до перемоги. Нехай він буде сповнений добрих вчинків та віри у ЗСУ, спрямований на допомогу тим, хто цього потребує найбільше», - додав Максим Козицький.