«Ми зараз залишилися гуманітарним вікном в Європу», – Максим Козицький

«Ми зараз залишилися гуманітарним вікном в Європу або гуманітарним коридором, який доставляє продукти, зброю і все, що необхідно для наших бійців на фронт і для людей в іншу частину України», - про це на ранковому брифінгу зазначив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«За минулу добу прийшло більше 500 т гуманітарних вантажів, більше 200 т було розподілено на інші області – вантажі поїхали в Одесу, Херсон, Київ, Житомир. Подяка тим всім, хто залучений до процесу. Майже 400 автомобілів зараз зайняті перевезенням гуманітарних вантажів через кордон з Республікою Польща. Величезна подяка людям, які пожертвували кошти. Вже зібрано 17 млн грн для української армії і для тимчасово переселених осіб», - розповів Максим Козицький.

Він також наголосив, що на кордоні поступово зменшуються черги. На цей момент на пунктах пропуску Шегині, Рава-Руська перебувають від 300 до 400 машин.

«На Львівщині все спокійно. За минулу добу один раз лунала повітряна сирена. Це було пов’язано з тим, що був сигнал протиповітряної оборони щодо можливості атаки зі сторони Білорусі», - додав начальник Львівської ОВА.

Нагадаємо, переселенці можуть отримати допомогу через чат-бот Гарячої лінії Львівської області або за коротким номером 112 (детальніше – тут). Окрім того, на Львівщині працюють штаби, де можна отримати гуманітарну допомогу. Також для отримання тимчасового притулку можна звертатися у цілодобовий штаб на Арені Львів.

Більше достовірної інформації про стан справ на Львівщині читайте на телеграм-каналі голови ЛОДА Максима Козицького.

Переглядів: 4