Молодіжних працівників запрошують до участі у Всеукраїнському онлайн форумі

1-2 грудня проведуть Всеукраїнський форум молодіжних працівників. Захід відбувається уже вчетверте та об’єднає молодь з різних куточків країни.

Враховуючи карантинні обмеження, цьогоріч форум проведуть в онлайн-форматі в ефірі Першого Молодіжного Телеканалу.

«Це гарна нагода, щоб обмінятись досвідом та почути про кращі міжнародні й національні практики в молодіжній роботі. Окрім цього, заплановано обговорення з експертами компетенцій молодіжного працівника майбутнього. Також молодь матиме змогу взяти участь у командній інтелектуальній грі. Тому закликаємо молодь нашої області не нехтувати такою можливістю і обов’язково взяти участь у форумі», - зазначила начальник відділу молоді молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Софія Курман.

Окрім обміну досвідом, експертного обговорення, під час Форуму відбудеться міжнародний телеміст між молодіжними працівниками та нагородження «Кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2020», яке транслюватимуть онлайн.

Відтак, взяти участь у форумі зможуть учасники з різних областей України, іноземні партнери та представники міжнародних інституцій, центральних органів виконавчої влади, профільних структурних підрозділів обласних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Для того, щоб стати учасником Форуму, необхідно до 12:00 години 29 листопада зареєструватись за посиланням.

30 листопада організатори надішлють телеглядачам посилання для доступу до заходу.

Для додаткових запитань можна звертатись на електронну пошту в редакцію Першого Молодіжного Телеканалу: youthworker.ua@gmail.com

Детальніше про Форум можна дізнатися на сторінці у Facebook за посиланням.

Організатори Форуму - Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з Програмою розвитку ООН в Україні UNDP Ukraine/ПРООН в Україні, Асоціація Молодіжних працівників України – АМПУ та Всеукраїнський молодіжний центр.

Переглядів: 6