Молодіжні ради Львівської області увійшли до числа переможців всеукраїнського конкурсу

Минулого тижня у місті Тернопіль відбулась офіційна церемонія нагородження переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт-2023».

Захід об’єднав громадських активістів з усієї України. Організувала конкурс спільно з партнерами громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

Переможців конкурсу визначили у 6 номінаціях – «Проєкт року», «Волонтерська ініціатива року», «Молодіжний проєкт року», «Журналістська ініціатива року», «Молодiжна рада року» та «Громадська органiзацiя року». Переможців обирали двома шляхами – за результати онлайн-голосування на сайті проєкту та за оцінками експертної комiсiї.

Молодіжна рада Славської територіальної громади за оцінками експертної комісії отримала друге місце у номінації «Молодiжна рада року», а за результатами онлайн-голосування молодіжна рада при Миколаївській міській раді зайняла третє місце.

«Ця нагорода є дуже важливою найперше для команди нашої молодіжної ради, всієї молоді Миколаївщини та громади. 2022 рік був викликом для нас, адже потрібно було швидко змінити основну консультативно-дорадчу функцію молодіжної ради на волонтерство та допомогу нашим військовим. Дякуємо усім за підтримку, ваші голоси та слова вдячності, бо справді за спиною десятки реалізованих проєктів, тренінгів та акцій та багато праці задля нашої перемоги і розвитку молоді. Ще додам важливу для мене фразу «Молодь – це рушійна сила держави», і зараз як ніколи ці процеси мають працювати на повну», —  зазначила Олена Геряк, голова молодіжної ради при Миколаївській міській раді.

Організатори зазначили, що інформація про ініціативи та проєкти переможців конкурсу стане частиною унікального видання «Громадянське суспільство України під час війни: історії боротьби та нескореності».

Як зазначають в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА, в області функціонують молодіжні ради у 26 територіальних громадах.  Основне завдання таких рад – максимальне представництво інтересів молоді перед органами місцевого самоврядування та влади.

Варто зауважити, що громади зацікавленні у долучені молоді для розвитку своїх міст та сіл, адже управління молоді та спорту Львівської ОВА часто отримує запити від них для допомоги у створенні нових молодіжних рад та стратегуванні роботи чинних.