Молодь Львівщини запрошують у табір «Злет на горі Маківка»

Учасниками може стати кожен охочий віком від 9 до 16 років.

У травні Організація української молоді «Спадщина» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА проведе щорічний патріотичний табір, присвячений пам’яті героїчного бою Українських січових стрільців.

Табір «Злет на горі Маківка» відбудеться з 11 до 14 травня. Учасниками може стати кожен охочий віком від 9 до 16 років. Програма, перш за все, буде зорієнтована на те, щоб ознайомити юнацтво з діяльністю та історією українського січового стрілецтва, а основна ціль подорожі – урочисте вшанування полеглих воїнів на пантеоні.

«Щороку наша поїздка на Маківку символізує відкриття сезону наметових таборів, але насправді цінність цього табору набагато масштабніша, вона в традиції, адже понад 30 років ми вшановуємо тут героїв Маківки. У такий переломний час, як зараз, критично важливо пам’ятати свою історію, поширювати її, знайомити з нею нове покоління. Маківка – це місце історії. Тут ти, без перебільшень, стаєш частиною цієї історії», – розповів один з організаторів табору Юліан Гончар.

На таборовиків чекають різноманітні майстер-класи, заняття, великий спортивно-історичний квест, вечірня гра, співи біля ватри, нові знайомства та пригоди.  Дізнатися більше деталей та стати учасником табору можна за посиланням.

Проєкт реалізовують за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА у межах конкурсу проєктів програми «Молодь Львівщини». На конкурс молодіжних проєктів цьогоріч подали 52 конкурсних пропозицій від 26 громадських організацій. За підсумками оцінювання переможцями визначили 19 громадських організацій, які реалізують 24 проєкти.

Переглядів: 3