Молодь Львівщини на вихідних навчали грантрайтингу

Цими вихідними, 19-20 листопада, управління молоді та спорту Львівської ОВА організувало навчання з грантрайтингу для 30 представників громадських та благодійних організацій. ​Основним результатом навчання, стало напрацювання драфту платформи по залученню ресурсів.

Про перші кроки у світ грантрайтингу та те, як подати проєкт, який не залишиться без уваги, учасникам розповіла Христина Мокрій, головна спеціалістка відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської ОВА. Фандрайзерка та менеджерка із міжнародних партнерств мережі молодіжних просторів ТВОРИ! у Львові Марія Пігура поділилась лайфхаками про те, як знайти грантодавця та налагодити співпрацю.

Як правильно сформувати бюджет проєкту, розповіла Олександра Чоловська – заступниця голови правління та проєктна менеджерка громадської організації «Аналітично-адвокаційний центр «Львівський регуляторний хаб».

Про стратегію та етапи грантрайтингу детально розповіла Дарина Заржицька – фандрейзерка, виконавча директорка Sebto media, ведуча подкастів «Ранкове допіо» та «Макіавельки».

Під час навчання також відбулось знайомство з потенційними грантодавцями - Європейським молодіжним фондом від Ради Європи та Фондом Східної Європи.

«Я прийшов на цей тренінг для того, щоб дізнатись щось нове про гранти, окреслити для себе певні кроки в їх написанні, і здобути нові зв’язки. Цей тренінг на 99% виправдав мої очікування», – поділився враженнями один з учасників.

Переглядів: 0