Молодь Львівської області запрошують на навчальний форум «StudyDo»

З 16 по 18 жовтня в приміщенні Сенсотеки, що знаходиться у Стрийському парку (м. Львів, вул. Уласа Самчука, 22), вже вдруге відбуватиметься молодіжний форум «StudyDo» – проєкт від команди Львівського обласного учнівського парламенту спільно з громадською організацією «Культурно-Історичний центр «Артефакт».

Оскільки після проведення форуму у 2019 році було багато позитивних відгуків від учасників, організатори вирішили повторити його і цього року.

Форум має на меті створити платформу для комунікації і навчання амбітної молоді, яка прагне змінювати своє середовище на краще, створювати проекти, але не має практичних знань і навичок для втілення своїх ідей.

«StudyDo» буде поділений на дві зони, в кожній з яких буде обмежена кількість учасників:

1) «Project Management» – тут учасники зможуть отримати знання про організацію, та управління проектами, а також менторську підтримку. Зона «Проектного менеджменту» розрахована на 16 учасників, які протягом 8 лекцій будуть отримувати цінні знання, які пригодяться їм у досягненні своїх цілей.
2)  «Soft Skills», або ж «М’які навички» – це вміння, які не пов`язані з конкретною сферою праці, але є не менш важливою складовою успішного робочого процесу. На зоні м’яких навичок будуть проводитись тренінги з основ ораторського мистецтва, критичного мислення, лекція про розширення свідомості, а також дизайн-мислення.

Організатори форуму забезпечують дотримання усіх карантинних обмежень.

Для участі у форумі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням

Контактна особа - Шевчук Катерина, тел.: 0 (93) 727 82 75

Слідкувати за новинами можна на сторінці форуму в соцмережі Інстаграм за посиланням.

Переглядів: 22