«Молодь дебатує»: школярі Львівщини долучились до унікального німецько-українського проєкту

Тема дебатів – всихання хвойних насаджень в лісах.

В Україні реалізують унікальний німецько-український проєкт «Молодь дебатує», метою якого є розвиток демократії через навчання молоді грамотно відстоювати власні думки. Ініціатива спрямована на розвиток комунікативних навичок та критичного мислення.

В межах підготовки до дебатів на тему всихання хвойних насаджень в лісах, департамент екології та природних ресурсів організував зустріч школярів та вчителів 28 ліцею м. Львова з професором кафедри лісівництва, доктором с.-г. наук Володимиром Крамарцем.

Ця тему обрали не випадково, адже вона є актуальною як для України, так і для Німеччини та інших європейських країн.

Молоді люди мали нагоду почути повноцінну лекцію про чинники, які призводять до всихання лісів, одним з яких є зміни клімату та, як наслідок, зміни гідрологічного режиму, біотичну складову всихання, методи та способи запобігання і боротьби з наслідками так званих «біологічних пожеж».

Довідково:

Реалізацію проєкту «Молодь дебатує» взяла на себе громадська організація Internationales Haus Sonnenberg, Німеччина, яка вже з 1949 року сприяє міжнародному співробітництву та демократичній освіті, за методичної підтримки проєкту «Jugend debattiert» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Переглядів: 0