Міжнародний медичний корпус передав на Дрогобиччину теплі ковдри та обігрівачів для ВПО

International Medical Corps розпочав активну роботу в Дрогобицькому районі у різних напрямках: передача гуманітарної допомоги, ремонт прихистків тощо.

Днями організація передала для вимушених переселенців, які мешкають у Дрогобицькому районі, 700 ковдр та 175 обігрівачів. Фінансує закупівлю будівельних матеріалів для ремонту у одному із прихистків, де мешкають ВПО, у інших – проводить ремонт самостійно.

Наприкінці минулого тижня доставила велику кількість необхідних в зимовий період речей, в тому числі теплий одяг. Через декілька тижнів очікується партія генераторів.

Нещодавно у Дрогобицькій РВА відбулась чергова зустріч представників Міжнародного Медичного Корпусу в Україні з керівництвом району. Під час зустрічі міжнародні партнери, окрім допомоги ВПО, зголосилися також надати підтримку у вдосконаленні системи охорони здоров’я у регіоні в умовах широкомасштабного російського вторгнення в Україну.

Зокрема, надати для медичних закладів необхідне обладнання та ліки, які включені до Державного реєстру лікарських засобів України. Серед лікарень – надаватимуть перевагу надкластерним та кластерним, на які їх поділили в межах нової медичної реформи, а також тим, в яких суттєво збільшилась кількість пролікованих пацієнтів з початку року через наплив ВПО.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Міжнародний Медичний Корпус в Україні та Дрогобицька РВА підписали Меморандум про співпрацю.

Переглядів: 0