Міжнародний євангелістський проповідник Девід Хасавей планує зняти фільм про російсько-українську війну

Про це він розповів під час зустрічі з начальником Львівської ОВА.

Сьогодні, 9 січня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з британським євангелістом, міжнародним представником Церкви Віри Євангельської, проповідником Девідом Хасавеєм.

Під час повномасштабної російсько-української війни 2022 року Девід Хасавей ініціював проведення у церквах Віри Євангельської Національної молитви за Україну, у 2015 році їздив на прифронтові території зони АТО, а у своїх проповідях по всьому світу британець закликає людей підтримувати Україну, яка бореться зараз за мир для всіх країн.

Проповідник розповів, що планує зняти фільм про події в Україні, щоб показати світу правду про військове вторгнення росії. Він наголосив, що Велика Британія підтримуватиме українців, допоки останній росіянин не покине нашу державу.

«Ми будемо продовжувати надсилати вам зброю. Якщо ми не будемо підтримувати вас у боротьбі з путіним, він зможе атакувати Європу. Ми не бачимо жодної різниці між путіним і гітлером, вони вчиняли тероризм. А ми, як християни, маємо чинити опір тероризму і ми це робимо – віддаємо у цій боротьбі гроші і зброю, проте ви віддаєте цінніше – свою кров. І за те, що ви платите таку високу ціну, ми будемо підтримувати вас ще більше, адже тоді війна завершиться швидше», – запевнив Девід Хасавей.

Максим Козицький подякував проповіднику за постійну публічну підтримку України у своїх виступах і зазначив, що Велика Британія одна з перших почала допомагати Україні і повірила в її перемогу.

«В особі Девіда Хасавея я хочу подякувати всій Великій Британії і кожному британцю за  підтримку, яку ми відчуваємо, і за ту допомогу, яку отримуємо. Дякуємо за віру в те, що перемога буде за нами, за віру в Бога, і за те, що ми разом долаємо супротивника. Дякуємо за таку сильну позицію церкви у війні України з окупантами!», – наголосив очільник Львівщини.

У зустрічі також взяли участь голова Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко та представник Девіда Хасавея в Україні Вадим Преображенський.

Учасники зустрічі помолилися за Президента України, за всіх військових і за мирних жителів, за Боже милосердя і захист для всіх, хто втратив близьких на війні.

Вчора у Церкві християн Віри Євангельської «Голгофа» у Львові відбулася Молитва єдності за захист та перемогу для України. Раніше Максим Козицький взяв участь у Національній молитві за Україну.

Довідково: 

Девід Хасавей – євангеліст з Великої Британії, який проповідує Слово Боже майже 70 років. У 1970-х роках потрапив у радянську в’язницю за ввезення на територію СРСР Біблій, перекладених на російську мову. В Україні служить уже понад 50 років.

Переглядів: 0