Міжнародні благодійники передали львівським лікарням апарати штучної вентиляції легень

Їх розмістять у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії.

Львівська обласна клінічна лікарня та Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих імені Юрія Липи отримали нові сучасні апарати ШВЛ. Їх розмістять у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії.

«Відділення анестезіології та інтенсивної терапії, безсумнівно, є одним із найважливіших відділень лікарні, адже сюди поступають складні пацієнти з найважчими проявами захворювань, які загрожують життю гострими станами. А також потребують реанімаційної підтримки і надання цілодобової медичної допомоги та опіки», – повідомив завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії №1 ЛОКЛ Олег Півень.

Обладнання передали завдяки Асоціації Мальве ді Україна  (м. Верона), Руху Моба для дітей ( Movimento Moba per bambini) та Фонду Роза Прістіна( fondazione Rosa Pristina).

«Ці апарати призначені для примусової подачі газової суміші (повітря та кисень) у легені для аерації та респіраторної підтримки з метою швидкої вентиляції легень пацієнтів. Залежно від конкретної клінічної ситуації, апарати ШВЛ підтримують значну кількість режимів вентиляції, включаючи інвазивні та неінвазивні», – зазначив генеральний директор госпіталю Максим Прикупенко.

Переглядів: 0