Місця продажу товарів львівських виробників промаркують спеціальним логотипом

У Львівській області стартувала акція "Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині!". У її межах у супермаркетах області продукцію місцевих виробників промаркуть брендовим логотипом.

Як інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА, акція має на меті розвиток місцевих товаровиробників та збільшення обсягів їх роздрібного товарообороту.

"У межах акції промаркують місця продажу продукції місцевих виробників: на прилавках, торгових полицях розмістять спеціальний логотип. Це дасть можливість виокремити нашого виробника серед інших і таким чином надати йому певну маркетингову перевагу", - розповів директор департаменту Роман Филипів.

Продукцію з логотипом можна буде знайти у таких супермаркетах як "Рукавичка", "Арсен", "Вопак", "Близенько" та "Свій маркет".

Зазначимо, акція відбудеться за ініціативи Львівської ОДА.