Місцеві ради Львівщини отримали у 2016 році за оренду земель майже 8 млн грн

За результатами земельних аукціонів, які організував Держгеокадастр  Львівщини у 2016 році, продано право оренди 188 земельних ділянок державної власності терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства. Усі вони знаходяться за межами населених пунктів. Загальна їх  площа 3,6 тис га.

Про це повідомив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

За його словами, розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 7,97 млн грн. Кошти орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджету місцевих рад Львівщини.

До слова, до продажу права оренди у 2017 році підготували 37 земельних ділянок, які розташовані у Бродівському, Буському, Городоцькому, Жидачівському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Радехівському, Самбірському районах Львівської області. Земельні торги планують провести у лютому-березні 2017 року.

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.