Меценати музею з Німеччини передали гуманітарну допомогу освітянам Львівщини

Частину вантажу склала гуманітарна допомога для дітей зі сходу України.

Асоціація «Друзі та меценати музею просто неба у м. Ліндлар регіону Бергішес Ланд» надала освітянам Львівщини гуманітарну допомогу.

Наприкінці минулого року Себастян Колєнда - член Асоціації доставив з Німеччини гуманітарний вантаж з технічною допомогою, яка вкрай необхідна освітянам для організації якісного навчального процесу та продовження безперебійної роботи в умовах блекауту.

Завдяки підтримці німецьких друзів технічне оснащення департаменту освіти і науки поповнили комп’ютерне обладнання та комплектуючі, генератор, мікроавтобус «Opel Movano».

Обладнання встановлене та вже використовується у роботі.

Гуманітарну допомогу від німецьких партнерів отримала також Українська дистанційна школа –обладнання для організації дистанційного навчання українських дітей.

Частину вантажу склала гуманітарна допомога для дітей зі сходу України, яка вже прямує до своїх адресатів. Це, зокрема, спальні мішки, аптечки, гігієнічні засоби, медичне приладдя.

Під час свого візиту на Львівщину Себастян Колєнда відвідав низку навчальних закладів області та поспілкувався з керівниками Львівського вищого професійного училища комп'ютерних технологій та будівництва, Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу, коледжу ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище», Української дистанційної школи, зустрівся з керівником відділу освіти Сокальської громади Лесею Ковалишин та з директором Центру первинної медико-санітарної допомоги Андрієм Бобаком.

Відбулася нарада з директором ДОН ЛОВА Олегом Паскою, на якій обговорили виклики які виникли в Україні після 24 Лютого та передали Подяки членам Асоціації «Друзі та меценати музею просто неба у м. Ліндлар регіону Бергішес Ланд».

Департамент освіти і науки висловлює щиру подяку Асоціації «Друзі та меценати музею просто неба у м. Ліндлар регіону Бергішес Ланд» та особисто:

  • Клеменсу КРІГЕРУ, голові Асоціації;
  • Вернеру ХЮТТУ, керуючому директору Асоціації;
  • Крісті ЙООСТ, координатору кампанії з надання допомоги «ПОЖЕРТВА ДЛЯ ДІТЕЙ УКРАЇНИ»;
  • Себастяну КОЛЄНДІ, координатору проєкту «Знання – сила. ІТ-обладнання для Української дистанційної школи Ліндлар – Львів»;
  • Міхаелю КАМПУ, директору Музею під відкритим небом Крайового об’єднання Рейнланд у м. Ліндлар.
Переглядів: 0