Методичні матеріали щодо програм комплексного відновлення території громад: для кого це корисно

Матеріали розробили спеціалісти благодійного фонду «Право на захист» за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту «Зменшення вразливості до ризиків катастроф в Україні».

Мета документу – посилення спроможності громад до ризиків техногенних та екологічних катастроф, практичне сприяння процесам відбудови, реконструкції та відновлення громад. Матеріали також допоможуть громадам у складанні власних Програм відновлення території.

Кому це корисно:

  • головам громад, старостам, заступникам, працівникам виконавчих органів громад;
  • працівникам облдержадміністрацій (на час війни – військові адміністрації), які погоджують програми відновлення (департаменти з екології та природних ресурсів, цивільного захисту, громадського здоров’я, архітектури та містобудування тощо);
  • територіальним представництвам державних органів влади: управлінню водного господарства, лісового-мисливського господарства, ДСНС, центрам   громадського здоров’я тощо;
  • громадськості – фізичним та юридичним особам, які проживають та/або здійснюють діяльність в межах ТГ, чи планують її здійснювати, та на яких програма відновлення матиме вплив.

Методичка містить покрокові рекомендації щодо складання планів відновлення і спирається на попередньо проведену дослідницьку роботу аналізу місцевих стратегічних документів зі зменшення ризиків лих щодо їхньої відповідності як національним, регіональним документам, так і Сендайській рамковій програмі зі зниження ризику катастроф. Особлива увага приділена відбудові за принципом «краще ніж було».

Детальну інформацію можна дізнатись за посиланням.

Переглядів: 0