Мешканці області та фахівці з екології можуть ознайомитись із екологічним паспортом Львівщини

Департамент екології та природних ресурсів підготував «Екологічний паспорт Львівської області», в якому відображена об’єктивна інформація про екологічний стан області.

«У виданні фахівці знайдуть актуальну інформацію про динаміку екологічної ситуації області, а зацікавлені мешканці матимуть можливість познайомитись зі станом атмосферного повітря, водних, земельних та лісових ресурсів, інформацію щодо поводження з відходами, про природно-заповідний фонд і загальний моніторинг довкілля Львівщини»,  – повідомляє начальник відділу нормування дозвільної діяльності та моніторингу Ігор Кравець.

За його словами, відповідно до проаналізованих статистичних даних можна зазначити, що обсяги викидів забруднюючих речовин, які надійшли в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів підприємств, установ та організацій Львівської області за минулий рік зменшилися, зокрема – у 2021 році вони становили 76,0 тис. тонн, що на 14,5% менше, ніж у 2020.

Детальніше ознайомитися з електронною версією видання «Екологічний паспорт Львівської області за 2021 рік» можна за посиланням: https://deplv.gov.ua/ekologichnyj-pasport/

Переглядів: 3