Мешканці області спільно молились за мир в Україні

У неділю, 2 квітня, у Львові відбулась спільна екуменічна молитва за визволення України.

Біля фігури Божої Матері, що на проспекті Свободи, мешканці області молилися за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру в Україні. Молились також за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи; за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації; за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі рятуючи своє життя.

Участь у молитві взяли представники всіх конфесій області. Цю ініціативу прийняли на засіданні Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій.

Зазначимо, що такі міжконфесійні спільні молитви відбулись у всіх в обласних центрах України та у діаспорі.