Медики Запоріжжя отримали 100 бронежилетів від Львівського оборонного кластера (фото)

Гуманітарна місія ЛОК уже передала бронежилети медикам Харківщини та Донеччини. Наступна зупинка – Миколаїв.

Команда Львівського оборонного кластера завітала до «екстренки» Запорізького регіону. Бронежилети отримав колектив КНП «Територіального медичного об'єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради.

«Ворог щоденно обстрілює міста і села та цивільну інфраструктуру Запорізького регіону. Ракетні обстріли, обстріли з танків, ствольної та реактивної артилерії. І в таких умовах щоденно доводиться працювати медикам, бо ж вони найперші, хто може і вміє рятувати життя інших. Аби допомогти захистити хоробрих професіоналів, команда ЛОК привезла до Запоріжжя 100 спеціалізованих бронежилетів для захисту медиків», - розповіли у ЛОК.

До теми: Львівський оборонний кластер передав бронежилети для медиків Харківщини (фото).

Нагадаємо, що бронежилети для медиків розроблені Львівським Оборонним Кластером та Харківський завод засобів індивідуального захисту разом з медиками швидкої допомоги. Вироби повністю сертифіковані та пройшли всі необхідні випробування. Передали бронежилети в межах проєкту «Захистимо тих, хто рятує». Партнер проєкту - The Renew Democracy Initiative.

Наступна зупинка команди ЛОК – Миколаївщина!

Усього ж в межах проєкту медики, які працюють у зоні бойових дій та прифронтових районах, отримають 3 тисячі спеціалізованих бронежилетів. Усі бронежилети передаються безкоштовно.

Загалом, Львівський Оборонний Кластер уже передав понад 85 тисяч бронежилетів для захисників на передову, у тому числі рятувальникам та нацгвардійцям. ЛОК активно співпрацює з Львівською ОВА, долучається до багатьох ініціатив, зокрема укомплектовує амуніцією автомобілі, які відправляють на передову з Львівщини в межах ініціативи «1000 автомобілів свободи».

Переглядів: 0