Медики львівського «ОХМАТДИТу» перевезли двомісячного хлопчика з Полтави на лікування до Львова

Їхати майже тисячу кілометрів, навіть, якщо це не зовсім безпечно, але однозначно варто задля порятунку дитини.

Це під силу нашій виїзній неонатологічній бригаді невідкладної медичної допомоги та інтенсивної терапії, яка днями привезла із Полтави двомісячного Тимофійка, народженого передчасно з важкими вадами розвитку.

Колеги із анестезіологічного відділення Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні звернулися до Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» із проханням перевести до закладу хлопчика, який народився 20 березня на 33 тижні гестації із важкими вродженими вадами розвитку, аби стабілізувати його стан для подальшого транспортування в одну із клінік Німеччини.

Серед захворювань у дитини  – атрезія тонкого кишечника, некротизуючий ентероколіт IV ступеня з перфораціями, розлитий перитоніт, сепсис, двобічна пневмонія, метаболічне ураження ЦНС тяжкого ступеню, набряк головного мозку, анемія тяжкого ступеню тощо.

Департамент охорони здоров’я Львівської ОВА та очільник Львівщини Максим Козицький допомогли в організації транспортування хлопчика, адже посприяли у наданні пального.

«Щиро дякуємо Максиму Козицький та департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА за сприяння у наданні пального для транспортування дитини. Дякуємо колегам, які здолали цей шлях. Усю логістику було детально продумано, в тому числі дозаправки киснем, пальним тощо.

Сьогодні стан хлопчика стабілізовується у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених. Віримо, що Тимофійко повернеться здоровими у мирну Україну вже зовсім скоро», - зазначили у львівській лікарні.

Переглядів: 0