Медиків запрошують взяти участь у проєкті «Мисливці за діабетом»

Центр громадського здоров’я України разом з Україно-швейцарським проєктом «Діємо для здоров‘я» запрошують медичних працівників взяти участь у конкурсному відборі до команд-учасниць комунікаційної кампанії «Мисливці за діабетом».

Метою кампанії є підвищення обізнаності про діабет 2-го типу серед населення України, зокрема, груп ризику. Для цього планується залучити лікарів первинної медичної допомоги, які будуть лідерами та активними учасниками інформаційної кампанії заради мотивації людей перевіряти рівень глюкози у крові та змінювати свій спосіб життя. Кампанію реалізують на національному, регіональному рівнях і на рівні громад протягом жовтня 2021 року – грудня 2022 року.

Участь у кампанії – це можливість створити та розвивати медичну спільноту, яка інформує про діабет, забезпечує його діагностику, щоб запобігти ускладненням і зберегти життя. Це нагода досягти реальних змін на користь здоров’я людей.

Кожна команда «мисливців за діабетом» у своєму регіоні буде:

- поширювати інформацію про діабет 2-го типу серед пацієнтів, колег і жителів громад,
- мотивувати перевіряти рівень глюкози в крові;
- проводити тренінги та скринінгові кампанії в обраній громаді;
- брати участь у публічних комунікаціях і подіях для ЗМІ.

Заявки на участь у конкурсі приймаються від сімейних лікарів, ендокринологів, медичних сестер/братів, фельдшерів Херсонської, Полтавської, Львівської, Рівненської та Дніпропетровської областей.

Дедлайн – 3 листопада.

Результати конкурсу оголосять 8 листопада. Участь у кампанії передбачає оформлення контракту на часткову зайнятість та оплату на період 6 місяців.

Проєкт реалізують за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва і впроваджується за партнерства Центру громадського здоров’я України.

Щоб відкрити форму заявки, скористайтеся QR-кодом (на фото у галереї), або перейдіть за лінком: https://bit.ly/3vVA4du

1 / 1