Медиків екстреної медичної допомоги Львівщини відзначили почесними грамотами та цінними подарунками

27 травня відзначають Всесвітній день екстреної медичної допомоги. Медиків в Україні з таким святом вітали вперше.

Сьогодні працівникам Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (центр)  вручили спеціальні відзнаки від Кабінету Міністрів та Міністерства оборони, МОЗ, почесні подяки від начальника Львівської ОВА та голови ЛОР, грамоти від департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА.

Відзнаки колективу центру та керівнику Андрію Ваську передали заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко та директор департаменту охорони здоров’я ОВА Орест Чемерис.

«Подяки, грамоти, подарунки – це не просто сувеніри. Це відзначення вашої роботи, її цінності та значимості, особливо у воєнний час, з боку держави і місцевої влади. Ми дякуємо вам за порятунок тисячі життів, за надання допомоги і вдень, і вночі, за відданість своїй праці. Як професійний колектив, ви неодноразово доводили свою єдність і позицію. Залишайтеся собою! Керівництво Львівської ОВА завжди готове вас підтримати і підставити плече!», - сказав Іван Собко.

Таким чином з нагоди Дня екстреної медичної допомоги нагороджені:

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України -  трудовий колектив КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;

Відзнакою Міністерства оборони України, медаллю «За сприяння Збройним силам України» - керівниця станції ЕМД «Новояворівськ» ЛОЦЕМД МК Мар’яна Яхницька та водій автотранспортних засобів ПС-5 станції ЕМД «Львів» Дмитро Коноваленко;

Почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України 4 працівників Центру: двох фельдшерів - Євген Куліков, Лариса Сагаль і два завідувачі підстанцій - Олексій Калабаня та Олег Фогт;

Подяками Міністерства охорони здоров’я України 12 працівників Центру.

Також відзначено Почесними грамотами Львівської обласної ради – 1 особа та подяками ЛОР – 2 особи; Почесними грамотами Львівської обласної державної адміністрації - 2 особи та подяками ЛОВА – 1 особа Почесними грамотами департаменту охорони здоров’я ЛОВА 11 осіб, Подяками департаменту охорони здоров’я ЛОДА - 16 працівників.

Зазначимо, що штат центру налічує близько 2500 працівників. По області функціонують 7 станцій екстреної медичної допомоги та понад 70 підстанцій і пунктів. Щодоби медики центру по всій  області обслуговують близько 500 викликів “швидкої”.

Переглядів: 0