Майже 800 людей позмагались за можливість виступити у фіналі Молодіжних ігор Львівщини

Вже 12 листопада у Пустомитах відбудеться фінальний етап Молодіжних ігор Львівщини.

Проєкт, який торік відбувся у тестовому форматі, цьогоріч зібрав на відбіркову етапі 786 спортсменів з 20 громад області. Відбіркові етапи проводили у двох дивізіонах «Схід» і «Захід», які цими вихідними відбулись у Пустомитах та Турці.

«Вже пройшли 2 роки, як Львівщина почала жити за новим адміністративно-територіальним устроєм у межах реформи децентралізації. Сьогодні спостерігаємо цікаву закономірність  —  громади, які розуміють важливість виховання здорової, фізично активної молоді, мають значно кращі показники фінансової спроможності, аніж ті, хто розвиток фізичного активного населення зводить до залишкового принципу. Відбірковий етап Молодіжних ігор вкотре це продемонстрував», — зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім‘як.

У межах Молодіжних ігор юнаки та дівчата шкільного віку змагаються у восьми видах спорту: міні-футболі, волейболі, тенісі настільному, шахах, шашках, армреслінгу, гирьовому спорті та перетягуванні канату.

У фіналі змагань зустрінуться вісім збірних команд, які посіли 1-4 місця зонального відбору: Турківської, Боринської, Стрілківської, Бісковицької, Яворівської, Пустомитівської, Сокальської та Комарнівської громад. Загалом на фінальному етапі очікують понад три сотні осіб.

Змагання організовує громадська організація «Колос» та управління молоді та спорту Львівської ОВА у партнерстві з органами місцевого самоврядування. Організатори запрошують до співпраці бізнес та медіа, які готові стати спонсорами та інформаційними партнерами заходу.

Деталі щодо співпраці можна отримати, надіславши листа на пошту: press.sport.loda@gmail.com