Майже 700 нових робочих місць створять в області завдяки проєкту «єРобота»

У десятому періоді розгляду заяв на отримання мікрогрантів для відкриття або розвитку бізнесу, що тривав із 31 жовтня до 13 листопада, право на державну фінансову підтримку в рамках програми «єРобота» вибороли 46 претендентів, бізнес-плани яких аналізували члени комісії Львівського ОЦЗ.

Серед них – 30 приватних підприємців із досвідом ведення бізнесу, 7 – юридичних осіб, і 9 тих, хто лише прагне започаткувати власну справу.

Таким чином Львівщина за кількістю ухвалених позитивних рішень вкотре серед лідерів в Україні, поступившись лише Київщині.

Середній розмір мікрогранту, який отримають переможці останнього етапу розгляду заяв, становить 236,5 тис грн. За результатами реалізації їх бізнес-ідей в обласні створять ще 155 нових робочих місць. Здебільшого у таких галузях як оптова та роздрібна торгівля, будівництво, ремонт автотранспортних засобів, операції з нерухомим майном, переробна промисловість, надання послуг у сферах охорони здоров’я, харчування, освіти, краси, відпочинку та комп’ютерного програмування.

Зазначимо, що від початку дії програми «єРобота», тобто з липня цього року, за підсумками перевірки ділової репутації, оцінки бізнес-плану та проведеної співбесіди Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання мікрогрантів для організації або розширення підприємницької діяльності 275 заявникам із Львівщини.

Загальна сума фінансової підтримки становить понад 64 млн грн. На рахунки 66 учасників програми кошти (15,4 млн грн) вже надійшли. Загалом за результатами реалізації програми в області створять 684 нових робочих місця.

Зараз Державний центр зайнятості опрацьовує заяви, подані у межах одинадцятої хвилі, а з 28 листопада поточного року стартував дванадцятий етап урядової програми «єРобота», мета якої – підтримати підприємницькі ініціативи шляхом видачі мікрогрантів у розмірі до 250 тис грн на створення або розвиток власного бізнесу.

Заявки на участь в урядовій програмі приймають до 12 грудня 2022 року на порталі «Дія». Консультації з цього питання можна отримати в базових центрах зайнятості та філіях ЛОЦЗ (контакти за посиланням) або за тел.: +380966825183, (032) 233-05-78.

Переглядів: 0