Майже 300 людей перебувають у стаціонарах області з діагнозом COVID-19

Про це повідомили у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Так, у Центрі наголошують, що на Львівщині число хворих на COVID-19 продовжує зростати. В період з 29 серпня по 04 вересня  всього провели в області 2044 дослідження на коронавірус. З них позитивні – 997. Зареєстровали також 5 летальних випадків.

У стаціонарах області з Covid-19 перебувають 279 осіб.

Від початку пандемії на Львівщині зафіксували 310 740 випадків захворювання на Covid-19. З них летальних - 6715, одужали – 301643 людей.

Вакцинація від Covid-19:

Щеплення гарантує найбільш надійний захист від захворювання або важкого його перебігу. Для ефективного захисту люди повинні зробити два щеплення та через пів року після другого щеплення – ввести першу бустерну дозу.

Другий бустер дозволяють робити не раніше ніж через чотири місяці після введення першої бустерної дози. Наразі другий бустер рекомендують людям:

• старшим за 60 років;
  • які мають важкі хронічні захворювання;
  • які мають різні вроджені або набуті імунодефіцитні стани.

Нагадаємо, щоб зробити щеплення, слід звернутися по скерування до сімейного лікаря. Вакцинуватися можна у кабінетах щеплень закладів охорони здоров’я. Центри масової вакцинації населення зараз не функціонують.

Перелік пунктів щеплень у вашій області можна знайти за посиланням.