Майже 200 послуг надаватимуть у новому ЦНАПі Нового Яричева

Заклад обслуговуватиме громаду чисельність якої складає понад 18 тисяч мешканців.

Сьогодні, 28 квітня, відбулося урочисте відкриття центру надання адміністративних послуг Новояричівської селищної ради у якому мешканці громади зможуть отримати 174 адмінпослуги під одним дахом.

Приміщення ЦНАПу капітально відремонтували у межах співфінансування коштами обласного та місцевого бюджетів. Загальна вартість проєкту становить понад 4 мільйони 700 тисяч гривень.

За ці кошти також закупили меблі, комп’ютерну техніку, а також запустили електронну чергу.

“Я вітаю усіх нас з реалізацією цього проекту. Ми тут були ще коли він був лише у задумі, а сьогодні вже бачимо якісні зміни. Майже 180 послуг - це лише початок. Бажаю вам розвитку та збільшення кількості послуг для мешканців.  Наша кінцева мета, щоб мати такі чудові ЦНАПи у кожній громаді Львівщини і ми вже до цієї цілі наближаємось. Нехай робота тут буде приносити задоволення працівникам, якісні послуги - мешканцям. А наявність такого сучасного ЦНАПУ сприятиме розвитку громади”, - заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Олександр Кулепін.

У ЦНАПі надаватимуть наступні послуги: реєстрація місця проживання, реєстрація речових прав на нерухоме майно, реєстрація бізнесу, послуги у сфері земельних відносин та архітектурно-будівельної діяльності, соціальні послуги, нотаріальні послуги. Також відбуватимуться консультації з працівниками пенсійного фонду та співробітниками бюро технічної інвентеризації.

«Ви провели дуже велику роботу, щоб відкрити ЦНАП, і сьогодні ви відкрили доступ до якісних адміністративних послуг для мешканців, які тут проживають. Бажаю вам плідної співпраці з суб'єктами надання амдіністративних послуг, обласною державною адміністрацією, Міністерством та іншими центральними органами влади - це дуже важливо. Головне те, що ви розділяєте концепт Міністерства цифрової трансформації на якісний державний сервіс. Зробити його кращим, зрозумілішим для ваших мешканців у вашій тергромаді - це ваше завдання і ви з ним сьогодні прекрасно справились», - зазначила начальниця управління з системного розвитку надання адміністративних послуг Міністерства цифрової трансформації України Марина Бобраніцька.

Переглядів: 2