Майже 2 млрд грн заплатили підприємства добувної промисловості Львівщини до Зведеного бюджету України

У січні-серпні 2021 року збір податкових платежів до Зведеного бюджету по підприємствах добувної промисловості склав 1909,7 млн гривень. Інформують у Головному управлінні ДПС у Львівській області.

Порівнюючи з січнем-серпнем 2020 року збір платежів збільшився на  765 млн грн або на 66,8%.

Питома вага добувної галузі в загальному зборі платежів до Зведеного бюджету складає 8,2%.

Найбільшими платниками податків у цій галузі є Філія промислове управління "Львівгазвидобування" АТ "Укргазвидобування" та ПАТ "Укрнафта" (дані платники у Львівській області перебувають на консолідованій сплаті податків або сплачують лише рентну плату за користування надрами).