Майже 10 тонн благодійної медичної допомоги передав Західноукраїнському дитячому медцентру Червоний Хрест України

Цінний вантаж колективу лікарні передав особисто Президент Товариства Червоного Хреста України Микола Поліщук, який відвідав ЗУСДМЦ 19 січня.

На офіційній передачі були присутні директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис та заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Спеціалізований дитячий центр у Львові отримав медичне обладнання загальною вартістю понад 16 млн грн: функціональні ліжка та ліжка для транспортування, монітори контролю життєво важливих показників, комплекти для надання першої допомоги, апарати для серцево-легеневої реанімації, тонометри, пульсоксиметри, діагностичні ліхтарики та ін. А також близько 500 упакувань товарів медичного призначення для роботи хірургічного відділення.

«Товариство Червоного Хреста України разом з партнерами по руху докладає максимум зусиль для полегшення гуманітарної ситуації в Україні. Ми знаємо наскільки важлива сьогодні підтримка української медицини і робимо все залежне від нас в цьому напрямі: передаємо обладнання та гуманітарну допомогу лікарням, підтримуємо роботи мобільних медичних бригад, впроваджуємо програми психологічної реабілітації населення, відбудовуємо лікарні, надаємо медичним закладам генератори»- зазначив Микола Поліщук.

У дитячому закладі щорічно стаціонарне лікування отримує 7-7,5 тис. дітей і ще понад 70 тис. отримують амбулаторні консультації. У воєнний час Центр став медичним хабом, де можуть отримувати медичну допомогу важкохворі діти з усієї України. А від початку бойових дій лікарня працює у посиленому режимі і цілодобово приймає пацієнтів.

«Ми готові працювати й надалі надавати медичну допомогу у повному обсязі. Але наша стійкість та ефективність сьогодні залежать від багатьох факторів. У тому числі - від допомоги благодійних організацій, яка сьогодні є надзвичайно потрібною. Тому щиро дякуємо за вагоме підсилення наших можливостей. Ми переконані, що допомога українським дітям, як і перемога України, - це насамперед спільні зусилля. Сподіваємось, що разом ми зможемо рятувати ще більше дітей», - сказав директор ЗУСДМЦ Андрій Синюта.

«Лікування діток складається з багатьох компонентів. Крім медикаментів і лікарського догляду, велике значення має перебування пацієнта у комфортних умовах. Тому ініціатива Товариства Червоного Хреста України має вагоме значення. Завдяки новому обладнанню Центр матиме змогу ще ефективніше надавати комплексну допомогу маленьким пацієнтам. Хочу відзначити, що це ключовий заклад, який від початку повномасштабного вторгнення прийняв велику кількість важкохворих дітей з онкологічними, онкогематологічними, нефрологічними патологіями з усієї України, і продовжує це робити сьогодні», - подякував представникам Товариства директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОВА Орест Чемерис.

ДОВІДКА

За час повномасштабної військової агресії росії проти України в КНП ЛОР «ЗУСДМЦ», окрім надання допомоги пацієнтам Львівської області,  госпіталізовано 1700 внутрішньопереміщених дітей та  надано амбулаторну медичну допомогу близько 8500 вимушено переміщеним та евакуйованим пацієнтам з інших областей з різноманітними орфанними захворюваннями, у тому числі з онкологічними та онкогематологічними, нефрологічними патологіями, а також пацієнти, які потребують паліативної опіки.

На базі  Центру діють:

  • спеціальний центр концентрації дітей з онкологічними та гематологічними захворюваннями з усієї України, що надає медичну допомогу та готує їх до подальшої евакуації до Республіки Польща;
  • кризовий центр для надання психологічної допомоги дітям, постраждалим від військової агресії у складі Клініки психічного здоров’я дітей, підлітків та молоді.
Переглядів: 0