Майстри кульової стрільби з Львівщини вибороли друге «золото» на чемпіонаті світу

Юлія Коростильова виборола золоту нагороду у стрільбі зі швидкісного пістолета серед змішаних пар. Цю медаль вона виборола разом з Максимом Городинцем з Полтавщини.

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, Юлія є спортсменкою Львівської навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України та Львівської школи вищої спортивної майстерності.

«Це перше «золото» чемпіонату світу в кар‘єрі Юлії. За цю нагороду Управління молоді та спорту Львівської ОВА виплатить спортсменці премію у розмірі 100 тисяч гривень. Окремі вітання Сергію та Валентині Коростильовим — батькам та тренерам спортсменів. Той випадок, коли можна пишатись і дітьми, і своєю працею!», — зазначив Максим Козицький.

Зазначимо, раніше на змаганнях одразу три медалі виборов брат спортсменки Павло Коростильов. Він здобув дві «бронзи»: у змішаній парі з Оленою Костевич з Чернігова та у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів. На змаганнях Павло також став чемпіоном світу у стрільбі зі стандартного пістолета на 25 метрів.

Переглядів: 0