Маркіян Мальський привітав учасників міжнародного туристичного форуму Win With Lion

Сьогодні, 27 листопада, у Міжнародному аеропорті «Львів» імені Данила Галицького стартував туристичний форум Win With Lion «Перемагай з левом». Привітав учасників заходу голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

«Найцікавішим сьогодні для кожного тут з присутніх є промоція туризму, його розвиток і досягнення хороших результатів в цих активностях. Я хочу подякувати організаторам за продовження прекрасної традиції форуму «Win With Lion» і я вірю, що це одна з провідних подій в туристичній сфері області»,- зазначив Маркіян Мальський.

Також у вітальному слові очільник області наголосив на важливості розвитку медичного туризму на Львівщині.

«Одним із моїх пріоритетів є розвиток не лише традиційного туризму, але й медичного і ми маємо всі ресурси необхідні для цього. Це прекрасні замки, бальнеологічні курорти, чарівні Карпати. Я заохочую ваc запрошувати своїх друзів, партнерів пізнати краще Львів та Львівщину. Ставайте амбасадорами міста та області в своїх країнах і я сподіваюсь, що ми бачитимемось упродовж року, а також наступного року на Win With Lion»,- додав Маркіян Мальський.

Win With Lion триватиме упродовж двох днів. Цьогоріч туристичний форум об’єднує усіх гравців туристичної індустрії для розвитку співпраці і партнерства у сфері туризму та розробки нових проектів. Це чудовий майданчик для зустрічей та обговорення експертами туристичної індустрії найсучасніших тенденцій, актуальних питань, викликів та змін, які чекають індустрію туризму.

На міжнародному туристичному форумі працюватимуть топові спікери індустрії туризму та гостинності з Великобританії, Бельгії, Люксембургу, Нідерландів, Австрії, Польщі, Греції та України:

- Роберт П’ясковський, програмний директор Krakow Festival Office & ICE Kraków, директор Програми «Місто літератури ЮНЕСКО» в Кракові,презентує Краків у міжнародних організаціях;

- Роб Девідсон, керівник і власник консалтингової компанії MICE Knowledge, один із 50 найвпливовіших людей у конференц-індустрії Великобританії;

- Будевейн Бокдам, керівник проектів в Amsterdam&Partners, реалізовує проекти, які здобувають нагороди та викликають широкий резонанс у світовій туристичній спільноті;

- Крістіан Мучлехнер,топ-зірка індустрії гостинності, директор Конференц-бюро Відня (1991-2019);

- Франсуа Лафонт, виконавчий директор Конгрес-Бюро Лексембургу;

- Кшиштоф Целюх, експерт в галузі конференц-індустрії, CMM, CITE, CIS, HMCC, CED, до 2017 р. розвивав та очолював Конгрес-Бюро Польщі Національної Туристичної Організації Польщі та інші.

Зокрема, у другий день форуму, 28 листопада, відбудеться Стратегічна сесія щодо обговорення викликів та можливостей індустрії туризму та ділової гостинності в Україні. У межах Стратегічної сесії розглянуть менеджмент індустрії туризму, обговорять,  як правильно вибудувати комунікацію з усіма гравцями туристичного ринку та презентують Дорожню карту підвищення конкурентоспроможності індустрії туризму України.

Організатором Форуму є компанія DikArt Creative Marketing за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради та Lviv Convention Bureau, у партнерстві з міжнародною асоціацією European Cities Marketing та Міжнародним аеропортом ім. Данила Галицького «Львів».

Ознайомитись з програмою форуму можна тут.

Переглядів: 15