Мандрівка Розточчям на двоколісних обʼєднала сотню українських та польських велосипедистів

Учасники проїхали понад 50 кілометрів, від Жовкви до Верещиці, Центральним велосипедним маршрутом Розточчя. Маршрут створили в межах проєкту «РовеЛове Розточчя».

«Навіть в час війни важливо організовувати подібні заходи для того, щоб відновити своє емоційне та фізичне здоров’я та робити промоцію туристичним продуктам та дестинаціям, які ми з вами спільно створюємо та розвиваємо. Хай наша співпраця лише зміцнюється, а захисникам України бажаємо здоров’я і міцності перемогти ворога», – наголосила керівниця управління туризму та курортів Львівської ОВА Наталя Табака.

Участь у веломандрівці взяла і віцеконсул Генерального консульства Республіки Польща у Львові, Агнєшка Пікута.

«Цей маршрут – символ дружби. Маю надію, що дуже скоро після української перемоги збільшиться кількість туристів, які зможуть рухатися велосипедами і знайомитися з дуже красивою Львівщиною. Всім учасникам бажаю дістатися до нашої кінцевої цілі, сподіваюсь що і моїм ногам вистачить сил встигати за вами», – звернулася з привітанням до велосипедистів на старті пані Агнєшка, яка одна з перших дісталася фінішу.

Слід додати, що усі учасники щасливо здолали дистанцію, хоч часом це було і непросто. Дорогою відвідали хутір Козулька, заїхали помолитися за захисників України біля чудотворних ікон Крехівського монастиря, в Дубровиці віддали шану загиблому воїну Андрію Білику, побували на стадіоні в Івано-Франкове, ознайомилися з адміністративним приміщенням національного природного парку «Яворівський», якому цьогоріч виповнюється 25 років.

Організували веломандрівку: Львівська обласна федерація спортивного туризму, НПП «Яворівський», Яворівська районна військова адміністрація та управління туризму та курортів Львівської ОВА, яке активно працює над розвитком велосипедних шляхів в області. Ознайомитись з ними можна, до прикладу, на популярному туристичному порталі Stravа за посиланням Lviv Region Tourism.

Висловлюємо вдячність Львівському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та управлінню патрульної поліції у Львівській області за супровід велозаходу.

Додамо, що учасники з Польщі зібрали 2500 тисячі злотих та закупили необхідні речі для допомоги Україні.

Переглядів: 1