Максим Козицький зустрівся з військовими капеланами Львівщини

Під час зустрічі капелани освятили машину швидкої допомоги, яку передадуть на фронт в межах ініціативи очільника області «1000 автомобілів свободи».

Сьогодні, 5 грудня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з військовими капеланами, щоб подякувати їм за духовну підтримку військовослужбовців, стійкість і непохитність у капеланській діяльності. Станом на зараз на Львівщині є 87 військових капеланів. З них 37 священнослужителів є капеланами військових формувань Львівщини, а 50 священиків – капелани-волонтери.

«Ви допомагаєте і армії, і ВПО, і адміністрації – кожному з нас, щодня. Наповнюєте нас вірою в перемогу добра над злом. Завдяки вам наші хлопці і дівчата в ЗСУ відчувають духовну підтримку для того, щоб боротися за власну державу, за власних дітей, за власне майбутнє. Вони з Богом у серці боронять наші життя, бо важко робити такі подвиги на фронті без віри. Дякую вам за служіння та молитви за Україну!», – зазначив він.

Також, в межах ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького «1000 автомобілів свободи», за сприяння очільниці Львівської РВА Христини Замули та військових капеланів 10-ї окремий гірсько-штурмової бригади компанія «Контінентал фармерз груп» підготувала автомобіль швидкої медичної допомоги для потреб військовослужбовців 108-го окремого батальйону 10 ОГШБр.

Переглядів: 0