Максим Козицький зустрівся з старостою одного з округів міста Кошице

Раніше Словаччина передала ВПО, які живуть на Львівщині, продуктів на понад 100 тисяч гривень.

Сьогодні, 15 лютого, начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький прийняв візит ввічливості старости міського округу Кошице Старе Місто Словацької Республіки Ігоря Петровчика.

Максим Козицький подякував словацькій делегації за передачу гуманітарної допомоги для потреб ВПО Львівщини, а саме продуктів харчування на суму у понад 100 тисяч гривень.

«Надзвичайно вдячний за вашу допомогу та ваше людяне ставлення до українців. Десятки тонн гуманітарної допомоги, прихистки для людей, які рятувалися від війни, та потужна підтримка у європейській спільноті – Словаччина від початку повномасштабного вторгнення є надійним партнером України у боротьбі з ворогом. Ви допомагаєте як нашій області, так і цілій країні, тим самим пришвидшуєте нашу перемогу над російськими загарбниками!» –  наголосив очільник Львівщини.

Староста міського округу підкреслив, що не лише місто, але й ціла країна підтримує Україну у боротьбі за територіальну цілісність.

«Від початку війни наша країна прийняла декілька сотень тисяч українців, які змушені були покинути власні домівки через війну. Ми змогли забезпечити їх усім необхідним: від продуктів харчування до місць для проживання. Надалі ми продовжуємо передавати гуманітарні вантажі для тих українців, які потребують цього найбільше. Наші думки та серця перебувають з українцями, яким необхідна підтримка у цей складний час» – резюмував Ігор Петровчик.

Додамо, напередодні делегація міського округу Кошице Старе Місто підписала меморандум про взаєморозуміння між міським округом та Львівською районною військовою адміністрацією щодо розвитку двосторонніх контактів з метою підписання в подальшому угоди про співробітництво.