Максим Козицький зустрівся з представниками міжнародної гуманітарної організації «Smart Aid»

Організація створила для українських дітей можливість навчатися у межах програми «Розумні класи».

«Smart Aid» займається наданням гуманітарної допомоги тим, хто її потребує, бореться з бідністю та економічною нерівністю.

Організація підтримує Україну в час війни, надаючи гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів, засобів гігієни, павербанків, електричних генераторів, а окрім того, допомагає українським дітям продовжувати навчатися попри воєнні дії. Так, у межах програми «Smart Aid» «Розумні класи» дітей забезпечують комп’ютерами та канцелярським приладдям і проводять для них онлайн-уроки. Програма діє в Україні, а також для українських дітей, які перебувають у Польщі, Румунії, Молдові.

Сьогодні начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з директором-засновником організації Шахаром Захаві.

Під час зустрічі Шахар Захаві розповів, що команда «Smart Aid» вражена тим, що побачила в Україні за кілька місяців.

«Ми побували у Бучі, Гостомелі, Бородянці, і були глибоко засмучені руйнацією та стражданнями, які принесла у вашу країну війна. Україна потребуватиме багато сил для відбудови і відновлення. Але їй це обов’язково вдасться», – наголосив директор «Smart Aid».

У межах свого візиту на Львівщину волонтери організації планують допомогти медичним закладам та закладам соцзахисту, де перебувають чи лікуються внутрішньо переміщені особи. Мова йде про допомогу і медикаментами, і технічними засобами – роутерами, електрогенераторами.

«Візит в Україну, і зокрема на Львівщину, керівників таких організацій як «Smart Aid» підтверджує, що міжнародна спільнота підтримує Україну і готова продовжувати допомагати українцям. Правда на нашому боці і російському агресору не вдасться обманути весь світ заявами про «спецоперацію».

Львівщина стала тиловим регіоном, де зосереджується гуманітарний, медичний осередки допомоги внутрішньо переміщеним особам. Ми вдячні міжнародним організаціям, які допомагають нам і готові нас почути», – зазначив під час зустрічі Максим Козицький.

Переглядів: 0