Максим Козицький зустрівся з представниками гуманітарної місії в Україні OFT UHAM

Максим Козицький зустрівся з представниками гуманітарної місії в Україні OFT UHAM

Місія гуманітарної допомоги Україні OFT 2022 (OFT UHAM) — це міжнародна гуманітарна програма порятунку та допомоги, спрямована на українців по всій країні, які потребують гуманітарної допомоги, а також на тих, хто перебуває у безпосередній небезпеці, а отже – потребує порятунку та переміщення в безпечніші місця.

«Робота нашої Місії відбуватиметься у вигляді поетапних візитів до України  для проведення рятувальних операцій, оскільки під час наших місій ми будемо як роздавати допомогу, так і шукати українців, які перебувають під загрозою, і доставляти їх у безпечніші місця в Україні. В обох випадках ми націлені на дітей, особливо на тих, які осиротіли внаслідок війни, тоді як інші аспекти нашої Місії будуть націлені на українських фермерів, які зазнали тягаря російського геноциду», — зазначив під час зустрічі Чак Олсон.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький подякував представникам місії за те, що вони готові допомагати українцям та запропонував спільно ремонтувати місця для проживання ВПО.

«Допомога від іноземних партнерів та донорів є надзвичайно важливою у цей непростий час, адже мільйони українців змушені були переїхати в інші області нашої країни. Львівщина – єдина область, яка досі щодня приймає евакуаційні потяги, якими прибувають люди з епіцентрів бойових дій, а кількість місць для поселення є обмеженою. Саме тому ми охоче відгукуємося на будь-які пропозиції допомоги, зокрема у спільному відновленні та покращенні умов у місцях для проживання ВПО. Силами бюджету ми ремонтуємо 16 гуртожитків в області, але із залученням коштів іноземних донорів зможемо це число з легкістю подвоїти», — наголосив очільник Львівщини.

Також у межах зустрічі обговорили потребу у наданні гуманітарної допомоги, проблеми з нестачею продовольства в Україні, які можуть виникнути через повномасштабну війну, яку розв’язала рф.

Щоб залучити більше коштів від іноземних партнерів, представники місії запропонували забезпечити своєчасне та повне висвітлення подій в Україні у ЗМІ, щоб їх побачили максимально багато американців.

Переглядів: 0